Ápoló / Szakápoló

  • Cég neve

    Dr. Rose Magánkórház Kft

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Széchenyi István tér 7-8.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A mátrix osztály sebészeti, ortopédiai profiljának és az ápolási protokollnak megfelelően a szakápolási feladatok és a kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése, az osztályon fekvő páciensek fogadása, megfigyelése és ellátása, támogatása műtét előtt és után.

Elvárások

  • ápolói végzettség okj 54,55;
  • kórházban szerzett tapasztalat;
  • érvényes működési engedély;
  • számítógép és internet felhasználói szintű ismerete;
  • csapatmunka, szervezőkészség;
  • jó kommunikációs készség;
  • kedves, kulturált megjelenés.

Előnyt jelent

  • diplomás ápolói végzettség;
  • szakmai tapasztalat;
  • plasztikai sebészet, sebészet és ortopédia területén szerzett tapasztalat;
  • angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • kiváló szakorvosok melletti önálló munkavégzés;
  • kiszámíthatóság;
  • versenyképes jövedelem;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • modern, exklusív munkakörnyezetet;
  • 40 órás munkahét, 12 órás műszakokban.

A Jelentkezem gombra kattintva küldheti el önéletrajzát.
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • szakmai önéletrajz;
  • végzettséget igazoló dokumentumok;
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot, az elbírálók megismerhetik.
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.