Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona logo

Ápoló (idősek otthona)

  • Cég neve

    Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Kamaraerdei út 16.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Ápoló munkakörbe keres munkatársat.

Főbb feladatok, elvárások:
  • Demens, valamint idős betegeket ellátó általános ellátási formát biztosító gondozási-ápolási tevékenységek elvégzése (mint például: az ellátottak étkeztetése, személyi higiéniájuknak ápolása, lakókörnyezetüknek tisztán tartása, stb.)
  • Az intézményi orvos, továbbá a részlegvezető és a szinfelelős ápoló által elrendelt feladatok elvégzése.
  • Az adminisztrációs munka, gondozási-ápolási dokumentáció pontos és naprakész vezetése.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, nyitottság, együttműködés a csapatban végzett munka során.
  • Kiemelt tolerancia és empátia az ellátottak irányába.

Elvárások

  • Középfokú szakképesítés, 1/2000. SzCSM rendelet 3. mellékletének 8.2. pontjában meghatározott egészségügyi vagy szociális végzettség.
  • C/1 szintű magyar nyelvismeret
Egyéb jelentkezési feltételek meghatározása:
Szakmai önéletrajz.
Az iskolai végzettséget/szakképzettséget igazoló bizonyítvány/oklevél másolata.
A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.
Nyilatkozat arról, hogy alkalmazása esetén hatósági erkölcsi bizonyítványt szerez.
Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány a belépéshez.

Amit kínálunk

  • bérigény megegyezés szerint melyre irányadók a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, melyet a munkáltató pótlékokkal egészít ki (szociális ágazati pótlék, munkahelyi egyéb pótlékok)
  • jutalom éves szinten,
  • bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség,
  • cafetéria bruttó 200.000 Ft/év,
  • utazási költségtérítés vidéki munkavállalóink részére,
  • kedvezményes meleg étkezés,
  • közalkalmazotti utazási kedvezmény,
  • továbbtanulás/ továbbképzés támogatása,
  • munkaruha,
  • stabil munkahely,
  • jó hangulatú csapat.

Pályakezdő jelentkezését is szeretettel várjuk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük mellékelje magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentum másolatát.