Ápoló- gondozó

  • Cég neve

    GERIATRIC SOL Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 1 870 - 3 400 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmi munka
    • Vállalkozói
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A Geriatric Sol Kft Házi Segítségnyújtó és Otthoni Szakápolási Szolgálat Budapest
területére (megbeszélés szerint) Ápoló és Gondozó munkatárs munkakörbe felvételt
hirdet. Amennyiben lendületes csapat tagja akarsz lenni és klienseink egészségügyi
vagy szociális ellátásában szeretnél részt venni, valamint van ápolói végzettséged,
vagy szakképesítésed megszerzése folyamatban van, jelentkezz az alább megadott
elérhetőségek egyikén

Elvárások

A munkakör ellátásához szükséges szakképesítés, vagy folyamatban lévő
szakképesítés, vagy vállalja hogy az előírt szakképesítést kettő éven belül megszerzi.

Céginformáció

Az Cég neve, székhelye: Geriatric Sol Kft, 2132 Göd Gerle utca 10 Telefon: 06-20-4141548,
A Kft. adószáma: 27904024-2-13
Cégjegyzékszám: 13-09204862
A Kft telephelye: 1043 Budapest, Csányi László utca 31/B
A Geriatric Sol kft. működési területe: Budapest és Pest Megye közigazgatási területe