TritonLife Dialízis Center Kft. logo

Ápoló/Dializáló ápoló

  • Cég neve

    TritonLife Dialízis Center Kft.

    Vác / Miskolc / Debrecen / Kecskemét / Ózd / Pécs / Budapest / Nagykanizsa / Szigetvár / Salgótarján

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása
  • Kezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzése

Elvárások

  • Általános ápoló 5, ápoló OKJ 54 vagy OKJ 55, felnőtt szakápolói, vagy ezzel megegyező szintű szakképzettség
  • Pályakezdőket is várunk

Amit kínálunk

  • Az állami egészségügyi bértáblát meghaladó, kiemelt szintű bérezés
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dialízis ismeretek oktatása, továbbképzéseken való részvétel lehetősége
  • Szükséges munkaeszközök, munkaruha, papucs, védőfelszerelés biztosítása
  • Munkábajárás támogatása
  • Nincs éjszakázás és vasárnapi munkavégzés

Céginformáció

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. E cégcsoport tagjaként célunk a krónikus veseelégtelenségben szenvedő betegek kiváló minőségű, magas színvonalú ellátásának biztosítása, részükre egy élhetőbb jövő megteremtése.

A TritonLife Dialízis Center Kft. kollégákat keres ÁPOLÓ/DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

munkakörbe az ország különböző pontjain lévő dialízis központjaiba:

Vác, Miskolc, Debrecen, Kecskemét, Ózd, Pécs, Budapest, Nagykanizsa, Szigetvár (határozott idő), Salgótarján

Jelentkezéshez szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

CSATLAKOZZON HOZZÁNK!