Apartman üzemeltető

  • Cég neve

    A.R. Forte Center Kft.

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest, Király utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Adminisztratív feladatok ellátása, számlázás, hirdetési felületek kezelése, vendégkommunikáció.
Mosodai szennyes, tiszta ágynemű mozgatása, kiosztása, raktárkezelés, műszaki problémák elhárítása, hibák javítása, szerelése, szerelés megszervezése, takarítók koordinálása, egyéb felmerülő feladatok megoldása.

Elvárások

Hosszútávra tervező, megbízható, energikus, jó munkabírású, önmagára és környezetére igényes, felelősségteljes munkatársat keresünk a cég napi szintű koordinálására, ellátására. Angol nyelv társalgási szintű ismerete, B kategóriás jogosítvány szükséges. Hétvégi és ünnepnapi munkavégzés alapértelmezett, idegenforgalmi tevékenység.

Előnyt jelent

Számítástechnika felhasználószintű ismerete, jó fizikai állapot, műszaki és esztétikai érzék, Budapest belvárosi lakcím.

Amit kínálunk

Budapest belvárosában működő idegenforgalmi apartman szolgáltató cég keres szűk körű csapatába munkatársat versenyképes jövedelmi lehetőséggel.

Céginformáció

Cégünk egy tizenöt éves múlttal rendelkező vezető idegenforgalmi apartmanszolgáltató társaság.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, telefonszámmal, megpályázni kívánt pozíció és fizetési igény megjelölésével lehet.