AP Accountant gyakornok

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII.

  • Fizetés

    Bruttó 2 209 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az Optigroup Kft. meghatározó szerepet tölt be az európai papír- és nyomtatványipari szegmensben. Itt a svéd munkakultúra vár Rád, melynek fő jellemzője az asszertív, egymást segítő, eredményorientált munkavégzésre való törekvés.

Főbb feladatok, munkák

  • Bejövő/kimenő banki tételek lekönyvelése
  • Vevőszámlák könyvelése SAP-ban
  • Bankszámlakivonatok feldolgozása és könyvelése
  • Havi zárási feladatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági vagy pénzügyi területen
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főként Excel)
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig, heti minimum 20 óra vállalása a délelőtti órákban
  • Rugalmas beosztásban végezhető diákmunka
  • Nyári hónapokra szóló lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 2209 Ft/óra
  • Céges laptop
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs