AOI Operátor

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Érd, Pest, Hungary

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Elektronikai cikkek gyártásával foglalkozó partnerünknél AOI OPERÁTOR pozícióba nyerhetsz felvételt, ahol a munkád biztosan megbecsült lesz és a belépésed első napjától alapos betanításban és oktatásban fogsz részesülni.

NAPI FELADATAID KÖZÖTT LESZNEK

  • Automata optikai minőség-ellenőrzési rendszer kezelése, működtetése;
  • Vizsgálatok eredményeinek értelmezése és hibák azonosítása;
  • Hibás termékek, alaktrészek forrasztása;
  • Javított termékek vizuális ellenőrzése.
AMI SZÜKSÉGES A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ:​​​​​​​​​
  • Forrasztási ismeret és minimum 1 év forrasztási tapasztalat;
  • Műszaki érzék;
  • Jó kézügyesség és kiváló látás;
  • Önálló munkavégzés, precizitás;
  • Több műszakos munkarend vállalása.

MIÉRT IS LEHET MOTIVÁLÓ EZ SZÁMODRA?

  • Motiváló juttatási csomagban részesülsz, amely a következőket tartalmazza
  • Alapbéren felül 40%-os műszakpótlék, mozgóbér, nettó 30 000 Ft cafeteria;
  • Ezen felül, számos településről céges járattal is megközelítheted a munkahelyet: Pusztaszabolcs, Besnyő, Adony, Iváncsa, Százhalombatta és Ercsi;
  • Autóval való bejárásod nettó 25 Ft/km, vagy a bérleted 100%-t vállalja a cég;
  • Alapos oktatásban, betanításban fogsz részesülni;
  • Tiszta munkakörnyezet, gyümölcsnap, ajánlási bónusz;
  • Karácsonyi bónusz, melyet novemberben kapsz meg;
  • Stabil háttér, ahol a munkád biztosan megbecsült lesz, valamint hosszútávú munkahelyre számíthatsz.

EGYÉB INFORMÁCIÓK

  • Műszakrend: 3 műszak, heti váltásban (H-P - 06:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-06:00);
  • Munkavégzés helye: Érd.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.