Anyagtervezési gyakornok (WHC021300) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Oroszlány

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

    • Bevonódás az Anyaggazdálkodási és a Folyamatfejlesztési osztály napi munkafolyamataiba
    • Kimutatások készítése
    • Riportok futtatása
    • Kisebb tervezési feladatok elvégzése

Elvárások

    • Egyetemi vagy főiskolai nappali aktív/passzív hallgatói jogviszony megléte
    • Logisztikai, kereskedelmi, pénzügyi vagy gazdálkodási területen folyatott tanulmányok
    • Felhasználói szintű Excel tudás
    • Precíz munkavégzés
    • Megbízhatóság
    • Magabiztos, nyitott személyiségű, kommunikatív, munkájában megbízható és pontos, képes határidős nyomás alatti munkavégzésre

Amit kínálunk

    • Br. 2345 Ft/óra
    • Betekintés az Anyaggazdálkodái osztály mindennapos működésébe
    • Rugalmas munkaidő
    • Szuper csapat, különböző tréningeken való részvétel

Céginformáció

Partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak.Anyagtervezési csoportjukba keressük legújabb gyakornokunkat!