Anyagszükséglet- és készlettervező

  • Cég neve

    Teva

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az Alapanyaggyártó Igazgatóság termeléstervezési folyamataiban való részvétel,
  • Anyagszükséglet és alapanyag készlet tervezése,
  • Aktív közreműködés a jelenlegi folyamatok javításában, valamint új eszközök/folyamatok kialakításában,
  • Folyamatos kommunikáció a társterületekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan vegyész, vegyészmérnök, gazdasági),
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban, szóban),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (mély MS Excel alkalmazási ismeretek),
  • Jó kommunikációs készség, megoldásorientált gondolkodásmód,
  • Jó priorizálási és time-management készség,
  • Proaktív, pontos, felelősségteljes személyiség, logikus gondolkodás,
  • Megbízhatóság, önállóság.

Előnyt jelent

  • 2-3 év termelő környezetben szerzett tervezői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere,
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége,
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Céginformáció

A Teva a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártó vállalata, amely több mint 100 éves tapasztalatával fejleszti, gyártja és értékesíti kiemelkedő minőségű termékeit. 25 éve vagyunk jelen Magyarországon a hazai gyógyszerpiac egyik vezető nagyvállalataként.
Olyan lelkes és elkötelezett munkatársakat keresünk több mint 1800 fős csapatunkba, akik szívesen dolgoznának egy innovatív és stabil iparágban, egy olyan nemzetközi, de a magyar piachoz szorosan kötődő vállalat kötelékében, amely versenyképes bérezési és juttatási rendszert, kiemelkedő képzési és továbbfejlődési lehetőségeket, valamint kellemes és sokszínű munkahelyi légkört kínál.
Legyen Ön is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és magas szintű szakmai munkát végez!
Legyen Ön is a Teva történetének része! Várjuk!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.