Anyagmozgató/Targoncás

  • Cég neve

    KENVÉD Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Reptéri út 28.

  • Fizetés

    Bruttó 480e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

o Felületkezelésre váró alkatrészek raktárból való behordása termelésbe
o A felületkezelt alkatrészek termelésből való kihordása raktárba
o Anyagmozgatás termelési területek között

Elvárások

o Általános iskolai végzettség, érvényes targoncavezetői engedély
o Orvosi alkalmasság
o Egy-két műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

o Stabil, hosszú távú munkalehetőség
o Félévenkénti prémium az eredményesség függvényében
o Ajánlási bónusz „Hozz egy ismerőst” 2 x bruttó 45 000Ft a jutalmad
o Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka

  • Jelentkezni lehet a lenti Jelentkezem gombra kattintva.
  • Kérjük, önéletrajzát bérmegjelöléssel küldje meg.
  • A pozíció betöltéséhez szükség lesz a végzettséget igazoló dokumentum bemutatására.