Anyagmozgató

  • Cég neve

    Paccor Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Puskás Tivadar utca 6.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártandó/gyártott termékek mozgatása gyalogkíséretű kézi emelővel
  • Különféle anyagok bekérése, kezelése, szállítása
  • Gyártás során keletkezett szekunder anyagok csomagolása, mérlegelése, címkézése, osztályozásának ellenőrzése, raktárra adása

Elvárások

  • Szakmunkás vagy 8 általános iskolai végzettség
  • Elektromos gyalogkíséretű targonca jogosítvány megléte
  • Üzemi, raktározási területen eltöltött 2 év
  • Raktározási programok ismerete
  • Folyamatos műszak vállalása

Amit kínálunk

A Faerch Csoport tagjaként működő PACCOR egy innovatív, nyitott gondolkodású vállalat, ahol motiválják a munkavállalókat és ezáltal fokozódik elhivatottságuk. Fontos számunkra, hogy mindenkinek egyenlő esélyeket teremtsünk, nyitottak legyünk egymás felé és értékeljük egymást. A probléma megoldás eltérő módjai, munkavállalóink egyéni tudása, a nem és kultúra ereje áll munkavállalóink különbözőségének hátterében, mely elősegíti növekedésünket és inspirálja szervezetünket. Sikereink kulcsa munkavállalóink sokszínűségében és odaadásában rejlik.

  • Biztos hátterű, hosszú múltra visszanyúló cég
  • Versenyképes belépő órabér operátor pozícióban
  • Fix havi jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Éves rendelkezésre állási bónusz
  • Cafeteria
  • Egy évre előre tervezhető munkarend (folyamatos)

Céginformáció

Vállalatunk hozzáértő szakértelemmel kínál innovációs megoldásokat a minőségi műanyag csomagolások fejlesztése és gyártása területén. A Faerch Csoport tagjaként működő PACCOR a megfelelő partner az élelmiszer és egyéb minőségi csomagolástechnikai termékek gyártása területén. Termékeink kinézete követi a piaci trendeket annak érdekében, hogy a legkorszerűbb, igények szerinti megoldásokat kínáljuk.

A "Jelentkezés" gombra kattintva eljutsz a karrier oldalunkra, kérlek ott az "Érdekel" gombra kattints, majd töltsd fel az önéletrajzodat vagy töltsd ki az adataidat. A lap alján az "Elküldés" gombra kattintva tudod beküldeni nekünk a jelentkezésedet.