IKEA Industry Magyarország Kft. logo

Anyagmozgató

  • Cég neve

    IKEA Industry Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Ipar körút 19.

  • Fizetés

    Bruttó 480e - 510e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező és a kiszállításra kerülő anyagok raktári mozgatása, vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése többműszakos munkarendben
  • A raktárkészlet pontos, szakszerű kezelése

Elvárások

  • Minimum általános iskolai (8 osztály) végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
  • Többműszakos munkarend vállalása (területenként változó: 2 vagy 3 műszak)

Előnyt jelent

  • Gyalogkíséretű és vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Korrekt, pontos elszámolást
  • Mozgóbért a teljesítményednek megfelelően
  • Nálunk a munkaközi szünet is fizetett
  • Már 14 órától jár a délutános műszakpótlék
  • Utazási támogatást a kényelmes munkába járáshoz
  • Nálunk a biztonság az első: csoportos balesetbiztosítás jár minden munkatársunknak
  • Olyan csapatot, akik befogadnak, készségesen betanítanak
  • Előre kiszámítható, tervezhető műszakbeosztást
  • Vezetődtől visszajelzést, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
  • Pénzjutalmat az ötleteidért és a lojalitásodért
  • A próbaidőt követően munkatársainkat Anyagmozgató pozícióban nettó 100 000 Ft juttatásban részesítjük
  • Bruttó 15 000 Ft/hó önkéntes nyugdíjpénztárt, a próbaidőt követően
  • 50 000 Ft jelenléti jutalmat negyedévente
Elérhető havi bruttó átlagfizetés 2 műszak esetén: bruttó 480 000 – 510 000 Ft

Egyéb információ:

Munkaruhát, munkavédelmi bakancsot biztosítunk. Akár azonnali kezdés, gyors és egyszerű felvételi folyamat.