Anyagmozgató

  • Cég neve

    FELFÖLDI Édességgyártó Kft

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Raktári göngyölegek, késztermékek mozgatása kézi anyagmozgató eszköz (béka) segítségével
  • Raktári késztermék előkészítő tárhelyeinek kezelése
  • Késztermék tárolókocsik és paletták egyedi címkéinek felragasztása
  • Raktári rend folyamatos fenntartása
  • Gyártási alapanyagok mozgatása a felhasználási területre
  • Az általános munkaterület tisztaságának fenntartása

Elvárások

  • Alapfokú végzettség (Általános Iskola)
  • Targoncával végzett anyagmozgatásban való jártasság
  • Stressztűrő képesség, szűk határidők betartásának képessége
  • Önállóság, alkalmazkodó- és együttműködési készség
  • Rugalmasság, csapatjátékos hozzáállás
  • Pontos, minőségi munkavégzés

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripar területén/Termelői vállalatnál szerzett gyártósori tapasztalat
  • 12 órás munkarendben végzett tapasztalat
  • Kézügyesség megléte
  • Többműszakos (12 órás) munkarend esetleges vállalása (megnövekedett termelés esetén)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett fizetés
  • Kiváló munkakörülmény és modern munkaeszközök
  • Támogató vezetőket, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van és akik szívesen fogadják újító javaslataidat
  • Megbízható jövőkép
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Megbízható munkáltatói háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Felföldi Édességgyártó Kft. egy 1986-ban alapított családi tulajdonban lévő magyar vállalkozás, mely egyre szélesedő portfólióval rendelkező édességgyártó tevékenységét az elmúlt közel 30 évben az összes kontinensre kiterjesztette, és jelenleg több, mint 40 országban van jelen a termékeivel.