Anyagkönyvelő

  • Cég neve

    Hell Energy Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szikszó

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Amennyiben szeretnél Te is részese lenni a számos országban piacvezető energiaital gyártó dinamikus fejlődésének, itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált és lendületes csapatába keres agilis munkatársat szikszói munkavégzéssel:

pozícióba

Új munkahelyed az alábbiakat kínálja:

Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes alapbérrel honoráljuk, valamint stabil, hosszú távú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk piacvezető, szilárd hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportunkban. Mindezen felül ingyenes sportolási lehetőséget, egészséges munka-magánélet egyensúlyt, inspiráló és ultramodern munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és a munkádat támogató high-tech eszközöket biztosítunk.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához?

  • Anyagmozgás és alapanyagfelhasználás rögzítése SAP-ban
  • Az elkészült késztermékek készletre vétele
  • Selejtezési adminisztrációs dokumentáció elvégzése
  • Kapcsolattartás más osztályokkal
  • Leltározás és készletfogyás figyelés
  • Termeléshez kapcsolódó Excel kimutatások készítése

Mi tesz Téged különlegessé?

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Microsoft Excel haladó szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Szikszó

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor