Anyagkezelő

  • Cég neve

    MIKROPAKK KFT

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 82.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési területen az alapanyagok folyamatos biztosítása a gyártáshoz (műanyag granulátumok, csomagoló anyagok, beépülő komponensek)
  • Vákuumos központi anyagellátó rendszer kezelése
  • Termék váltásnál alapanyag cserék lebonyolítása
  • Késztermékek átraktározása tárolási helyre, raktárba

Elvárások

  • Gyári környezetben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Alapfokú végzettség
  • Megbízható, precíz és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, bónusz rendszer (teljesítmény bónusz, lojalitás bónusz)
  • Korszerű munkakörnyezet
  • Havi nettó 30.000 forint cafeteria
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil cégháttér

Céginformáció

Budapesti székhelyű, két telephellyel rendelkező magyar tulajdonban lévő műanyagipari gyártóvállalat vagyunk.
Büszkék vagyunk, hogy nemrég ünnepeltük a 30 éves születésnapunkat!A Mikropakknál együtt fejlődünk, együtt alkotunk. Kölcsönösen inspiráljuk egymást! Nem tudjuk, milyen karriert szeretnél, de mi segítünk, hogy nálunk megtaláld az eltervezett utad.
Szeretnél ötleteiddel folyamatosan fejlődő projektjeinkhez és saját fejlesztéseinkhez hozzájárulni?
Szeretnéd hasznosan tölteni a napjaidat? Velünk lehetőséged nyílik, hogy mindezt átéld és közben folyamatosan fejlődj.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, juttassa el fényképes önéletrajzát bruttó bérigény feltüntetésével.