Sziget Autóház Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Anyaggazdász

  • Cég neve

    Sziget Autóház Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós, II. Rákóczi Ferenc utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • szerviz igények kiszolgálása
  • alkatrész, tartozék eladásával kapcsolatos feladatok
  • anyagbeszerzés
  • beérkező alkatrészek átvétele/bevételezése
  • kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • raktárfeltöltő rendelés előkészítése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • az autó működésének és alkatrészeinek kiváló ismerete
  • ügyfél centrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • profi felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • csapatszellemű, együttműködő személyiség

Előnyt jelent

  • hasonló területeken szerzett tapasztalat, Opel márka ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vezetői támogatás
  • Stabil munkahely, családias hangulat
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos és önálló munkavégzési lehetőség

Céginformáció

Opel Sziget márkakereskedés és szerviz

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát küldje el nekünk !