Anyaggazdálkodó

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Heves,Gyöngyös

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Naprakész ismeretekkel rendelkezel a beszerzés területén? Az SAP és az Excel használata sem okoz problémát? Precíz és megbízható munkavégzés jellemzi a mindennapjaid? Szeretnél egy lelkes és befogadó csapat legújabb proaktív tagja lenni?

Ha a fentebb említett jellemzésben magadra ismersz, ne habozz és jelentkezz partnercégünkhöz Anyaggazdálkodó pozícióba!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Beérkező igények összegzése, információszerzés a gyártási követelményekről, a készletről
  • Aktuális beszerzések időrendjének megtervezése, a követelményeknek megfelelő termékek és szolgáltatások kiválasztása
  • Megrendelések továbbítása a belső folyamatoknak megfelelően, valamint áru szabályszerű átvétele
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, tenderkiírások, ajánlatok áttekintése
  • Részlegek igényeinek egyeztetése, határidők egyeztetése, igényelt anyagok biztosítása
  • Új beszerzési források felkutatása

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Munkába járási támogatás
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások

Tanulmányok/Végzettség

  • Felsőfokú végzettség

Munkatapasztalat

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Személyes készségek és kompetenciák

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel magas szintű ismerete)
  • 2 műszakos munkarend és igény esetén office műszak vállalása (a gyártás jelenleg 1 műszakban folyik)

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Munkaidő: 40 óra/hét (amennyiben a gyártás megkívánja, 2 műszakos munkarend (6-14/14-22) vállalása szükséges!)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével a "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk jelentkezésed!