Anyaggazdálkodó

  • Cég neve

    PERI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1186 Budapest, Zádor utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A konszernen belül anyagok beszerzése, megrendelések rögzítése
  • A megrendelt termékek fuvarszervezése,
  • A megrendelt termékek nyomon követése, társosztályok támogatása
  • Termékek bevételezése és beértékelése a vállaltirányítási rendszerbe
  • EKAER ügyintézés
  • KSH havi adatszolgáltatás (INTRASTAT jelentés)
  • Együttműködés a PERI csoport központjával, egyéb leányvállalataival,
  • Együttműködés a magyarországi leányvállalat egyéb osztályaival

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (logisztika, kereskedelem)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Logisztikai munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Vám ügyintézés tapasztalat
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Orosz nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria csomag
  • Szakmai képzések, oktatások
  • Stabil, német családi tulajdonú vállalati háttér
  • Hosszú távú, perspektívát nyújtó munkalehetőség, fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkafeltételek, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, támogató munkahelyi légkör
  • Heti 2x gyümölcsnap
  • Születésnapi extra szabadság

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Anyavállalatunk, a német PERI GmbH a zsaluzás, állványozás és mérnöki tevékenység terén vezető nemzetközi vállalatként több mint 70 leányvállalattal és 140 telephellyel működik sikeresen világszerte. A konszern éves forgalma 2022-ben 1,6 milliárd EUR volt. Az egész világon több mint 9.000 PERI alkalmazott dolgozik az építőiparban, hogy a racionális építés érdekében ügyfeleink számára hatékony megoldásokat nyújtson.

Csatlakozzon Ön is a PERI Telephely csapatához! Várjuk jelentkezését nyitott pozíciónkba.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi 'Jelentkezem' gombra kattintva.