Anyaggazdálkodó / Beszerző

  • Cég neve

    Dometic Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5100 Jászberény, Necső telep

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Svéd tulajdonban lévő multinacionális vállalat csoport magyarországi tagjaként készülékeink a szabadidő kellemes eltöltését biztosító lakókocsikba és lakóautókba vannak beépítve, abszorpciós készülékeink a szállodai igényeket elégítik ki.

A Dometic elkötelezte magát a befogadó és méltányos munkakörülmények közös kialakítása mellett, amelyek figyelembe veszik az egyéni erősségeket, látásmódokat és tapasztalatokat. Hiszünk abban, hogy éppen a különbözőségeinkben rejlik az erőnk és a sokszínűség nélkülözhetetlen segítőtársunk.
Légy önmagad, és csatlakozz hozzánk!

Jászberényi gyáregységünkbe keressük új munkatársunkat az alábbi nyitott pozícióra:

Feladatok:

  • Megrendelésekkel kapcsolatos hazai és külföldi levelezések lebonyolítása, kapcsolatok fenntartása.
  • A Fourth Shift rendszer alkalmazása, aktuális igények, illetve előrejelzések alapján megrendelések kiadása, beszállítási határidők betartásának ellenőrzése.
  • Azonnali megrendelések kiadása programváltozás esetén.
  • Supply tételek kezelése.
  • Adatbázisok folyamatok aktualizálása, karbantartása, riportok, elemzések készítése.
  • Anyaggazdálkodás, készletmonitorozás.
  • Ki és beszállítással kapcsolatos ügyintézés.
  • Minőségi reklamációkból eredő mennyiségi hiányok követése, pótlása.
  • Bérmunkára kiadott anyagok nyilvántartása, ellenőrzése.
  • Belső jelentések készítése a Fourth Shift adatainak felhasználásával.
  • Részvétel belső projektekben, elsőminta folyamataiban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Erős MS Excel és MS office programok ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • 3 - 4 év releváns tapasztalat
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális, modern, új munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Ha fontos Neked, hogy egy stabil, megbízható vállalatnál dolgozz, ahol megbecsülik a munkád, akkor jelentkezz hozzánk!