Anyaggazdálkodási munkatárs

  • Cég neve

    café+co Kft.

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi, Ócsai út 7.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • havi töltőanyag felhasználási dokumentáció átvétele, feldolgozása, ellenőrzése,
  • beérkezett anyagok bevételezése, reklamáció intézése,
  • anyagfelhasználás könyvelése naprakészen a Navisonban
  • operátoronként leltár táblázat vezetése, nyomtatása, továbbítása az operátor kollégák felé, eltérések feltárása és javítása,
  • anyageladások számlázása,
  • fuvarszervezés,
  • adatszolgáltatások határidőben történő elvégzése,
  • helyettesítés a felettesei által meghatározott munkafolyamatokban,
  • év végi gépleltárok anyagainak feldolgozása a Navisionban.

Elvárások

  • Logikus gondolkodás, jó szervező-és problémamegoldó készség,
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel kiemelten fontos)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség

Előnyt jelent

  • angol vagy német nyelvtudás,
  • Microsoft Navision program vagy SAP ismeret
  • szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, támogató légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Céges rendezvényeken, csapatépítőkön való részvétel

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A 32 éves múltra visszatekintő café+co Kft., a magyarországi automatás üzletág meghatározó szereplője. Cégünk folyamatos fejlődését a munkájára igényes, lendületes csapat és a tőkeerő garantálja.

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, küldd el önéletrajzod fizetési igény megjelölésével.