Anyaggazdálkodás beszerző

  • Cég neve

    FESTO-AM Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, III. kerület

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Festo világszerte bizonyított, folyamatosan inspirálja az ipari felhasználókat intelligens automatizálási megoldásaival.

Dolgozóinknak nagyfokú rugalmasságot biztosítunk munkájuk során, amelyek az egyéni ötletek megvalósítását segítik.

Az Innovációhoz szabadság és biztonság kell. Szükségünk van Rád! Jelentkezz a Festo-hoz és tartsd mozgásban a világot!

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk budapesti csapatának tagja lenni!

Feladatok:

  • A termelésbe beépülő anyagok készletének optimális szinten tartása a vállalat mindenkori készletpolitikájának megfelelően
  • Rendelések ütemezése a hiányszituációk elkerüléséhez
  • Az ellátási hiányszituációk és késések megelőzésére tett javító intézkedések végrehajtása
  • A belső vevők zavarmentes kiszolgálása
  • A konszern és helyi beszállítók vezérlése, az éves mennyiségi prognózisok előkészítése
  • Negyedéves bérfeldolgozói leltár koordinálása
  • Logisztikai reklamációk kezelése a beszállítóval
  • CH/KANBAN lehívási stratégiában beszerzett direkt anyagok arányának növelése
  • Együttműködés az Operation Unit, a Purchasing, illetve Plant Supply Chain munkatársaival
  • Készletanalízisek, prezentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, logisztikai vagy műszaki végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv középfokú (tárgyalási szintű) ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előnyök:

  • Beszerzési, illetve ellátási láncban szerzett tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Juttatások:

  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén

Egyéb információk:

  • Miért érdemes még minket választanod?
  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap
  • Nyitottak vagyunk a fejlesztési ötleteidre, a megvalósításban partnerek vagyunk
  • Biztosítunk home office-t, de szeretjük a közösen megélt pörgős napokat is a gyár területén

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés