Anyag-és készletkönyvelő

  • Cég neve

    Talentis Agro Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Herceghalom, Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

  • Szállítói számlák véglegesítése, kontírozása a készlet analitika alapján.
  • Készlet feladás elkészítése az analitikában és feladása a főkönyv felé.
  • Vásárolt készlet bevételi bizonylatok cikkenkénti árazása, árkülönbözeti számlák egyeztetése.
  • Készlet analitika egyeztetése a főkönyvvel.
  • Teljesítési igazolások, mérlegjegyek ellenőrzése a készlet analitikában.
  • Elszámolóáras termékek kezelése.
  • Készletkezelés.
  • Készletek számlázása, ehhez kapcsolódóan a szállítólevelek elkészítése.
  • Értékesített termékek mennyiségi, partnerenkénti egyeztetése analitika, pénzügy, főkönyv között.
  • A növénytermesztési folyamatot segítő ügyviteli programban rögzített munkaműveletek ellenőrzése, egyeztetése és feladása a főkönyv felé.
  • Évközi és év végi leltárak egyeztetése, selejtezések elszámolása.

Amit ajánlunk:

  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Cafetéria.
  • Magán egészségbiztosítás.
  • Élet- és balesetbiztosítás.
  • Munkába járás támogatás 30 Ft/km.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Anyag – és készlet könyvelési ismeretek.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • Munkavégzés helye: Herceghalom vagy Székesfehérvár

Előny:

  • Haladó Excel ismeretek.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs