Animátor (részmunkaidős)

  • Cég neve

    LFA SPORT Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 178.

  • Fizetés

    Nettó 1 800 - 2 000 Ft/óra bér
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Laser Force Aréna keresi új csapattagját részmunkaidős animátor-játékmester munkakörbe. A feladat ellátása nem igényel előzetes tapasztalatot, munkába állás előtt kedves-alapos és türelmes tréningben részesítünk! :)

Feladat:
  • A lézerharc játékok, születésnapok, iskolai csoportok előkészítése és a játék levezetése, az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, valamint a pályák és a felszerelések tisztán és rendben tartása.
  • Kassza nyitás-zárás.
  • Pálya: Budapest XIII. kerület, Duna Pláza, esetenként kitelepülés.
  • Nyitva tartás: H-P: 14.00-22.00, Szo-V: 9.00-22.00 (Előzetes foglalás alapján ettől eltérő időpontokban is nyitva tartunk)

Elvárások

Jó eséllyel startolsz, ha:
  • ha szereted a lézerharcot :)
  • ha szeretsz és tudsz gyerekekkel foglalkozni
  • képes vagy akár 20-30 fő játékának az irányítására
  • jó arc vagy és csapatjátékos, (de tényleg!)
  • nem gond a hétvégi munkavégzés
  • nem gond a rugalmas munkaidő
  • U speak English

Előnyt jelent

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Cégünk egy nagy cégcsoport részeként biztos háttérrel rendelkezik. A Laserforce Aréna 2010-ben nyitotta meg kapuit azóta már 6 pályát felépítettünk, így méltán nevezhetjük magunkat a szakma öreg rókáinak:) Ha egy fiatalos, lendületes munkahelyre vágysz atombiztos háttérrel, akkor várunk csapatunkba!

A jelentkezésedet kérjük hogy fényképes önéletrajzzal add le, ha van kedved kísérő levelet is írhatsz! :)