Animátor, programszervező

  • Cég neve

    Régiségbúvár Egyesület

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Virág utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest közelében lévő népszerű múzeum és Árpád-kori régészeti park folyamatos szakmai programjainak lebonyolításához keresünk animátorokat erdei iskolai és nyári tábori gyermekprogramokhoz, valamint céges csapatépítő tréningekhez, a természet közelében Budaörsön.
Az intézménybe májustól-októberig érkező óvodás és általános iskolás csoportoknak napi rendszerességgel tartunk történelmi, természetismereti és kézműves programokat, amelyeket sok mozgás és játék kísér. A szakmai és hagyományőrző programok kialakításában és megvalósításában igyekszünk az egyéni ötleteket és tapasztalatokat is beilleszteni. Animátoraink a régészeti park épületeiben és parkjában tartják a korhű programokat, amelyeket közös kertészkedés, ételkészítés és íjászat egészít ki. A foglalkozások szüneteiben a sportpályákon és játszótéren kell felügyelni a gyermekeket.

Elvárások

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

- szereted az idődet a természetben tölteni, mindig is régész, felfedező, indián, honfoglaló harcos, királylány, vagy római légiós szerettél volna lenni
- türelmes vagy és kreatív az új feladatok megoldásában, a programok előkészítésében, koordinálásában történelmi, természetismereti és művészeti témákban
- kézműves foglalkozások, kirándulások, sportfoglalkozások, szabadidős játékok lebonyolításában
- le tudsz vezetni programokat nagyszámú résztvevővel, többféle korcsoportban is, előre megadott, vagy önállóan kidolgozott szempontok szerint
- jól kommunikálsz és tudsz motiválni másokat
- talpraesett, sportos, határozott, önálló és megbízható vagy

Előnyt jelent

- legalább 1-2 évnyi tapasztalattal rendelkezel animátori munkában, táboroztatásban, gyermekprogramok lebonyolításában
- felsőfokú diplomával rendelkezel (elsősorban pedagógiai), vagy jelenleg végzed tanulmányaidat
- angol, vagy német nyelv társalgási ismerete, mert külföldi gyerekek is érkeznek a foglalkozásokra
- sport, természetjárás szeretete, jó fizikai állapot, mert egész nap lépést kell tartani a gyerekekkel

Amit kínálunk

Munkaidő: május 1-től szeptember 30-ig, napi 6-8 óra, rugalmas időbeosztással a programoknak megfelelően. Vidám, fiatalos csapat, változatos feladatok, új ismeretek.
Utazási költség támogatás, étkezés.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Több mint húsz éve sikeresen működő múzeális intézmény vagyunk, amely erdei iskolai és nyári tábori programokat tart a tavaszi-nyári hónapokban. A több mint 1 hektáros parkban Árpád-kori épületek, jurták, kertek, sportpályák és oktatási épületek vannak. Igazi gyermekparadicsom a Csiki-hegyek szomszédságában, Budaörs nyugati határában. Kelenföldről az M4 metró végállomásától közvetlen buszjárattal megközelíthető.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz.