Animátor

  • Cég neve

    HÁROM SZIGET KALANDPARK Kft

  • Munkavégzés helye

    2463 Tordas

  • Fizetés

    Nettó 280e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Tordasi Élményfaluba keressük a Vadnyugati Városba új animátor kollégánkat!
Várunk fiatalos, lendületes csapatunkba!
Feladataid közé tartozik majd,  a vendégek programjainkon való segítése, a rendezvényeken való aktív részvétel.

Elvárások

Legyél mosolygós, lendületes és pörgős
Szeress emberekkel foglalkozni, felnőttekkel és gyerekekkel egyaránt
Légy kreatív
Problémegoldóképesség nálunk nagyon fontos

Előnyt jelent

Ha van jogosítványod és autód, de ha nincs az sem akadály
Ha tudsz idegennyelveket beszélni

Amit kínálunk

Fiatalos, lendületes csapat
Továbblépési, fejlődési lehetőség
Stabil fizetés
Fizetésen felüli plusz juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Parkunk rendezvény központú, rengeteg céges rendezvényünk van 50 főtől 3500 főig, emellett pénteken és szombaton esküvők 80-160 fő között! Az iskolás csoportok kiemelten kedvelt helyszíne is vagyunk!
A'la carte étkezés is van az éttermünkben, étlap szerint.
Egyedi helyszínünkön nem fogsz unatkozni, ezt garantáljuk!
Ha szereted a kihívásokat és a változatos, nem monoton munkavégzést, akkor nálunk a helyed!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérlek küldd el önéletrajzod nekünk!