Animátor céges rendezvényen

  • Cég neve

    UNI Smart Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2347 Bugyi

  • Fizetés

    Bruttó 2 118 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

-animátori feladatok ellátása – többek között ugrálóvár felügyelete, regisztráción segédkezés;
-rendezvény előkészítése, végén rendrakás, pakolás.

Elvárások

-tudod vállalni a 07:30-tól 17:00-ig tartó munkaidőt;
-meg tudod oldani a helyszínre való kijutást (2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13.);
-elmúltál 18 éves;
-szívesen vállalsz szabadtéren munkát;
-udvarias és segítőkész vagy, szereted a gyerekeket;
-ápolt a megjelenésed.

Amit kínálunk

-a munkavégzéshez szükséged lesz nappalis aktív vagy passzív hallgatói jogviszonyra;
-ételt és italt biztosítunk számodra;
-barátokkal együtt is tudjátok a munkát vállalni, hisz több fő segítségre is szükségünk van aznap;
-megjelenés: laza, kényelmes nadrág és lábbeli, pólót biztosítunk.

Céginformáció

2024. május 11-én (szombat), Bugyi településen megrendezésre kerülő nagyszabású céges rendezvényre várjuk, dolgozni vágyó diákok (18+) jelentkezését, br. 20.121 Ft-os napi bérrel, étkezéssel, animátori feladatok ellátására!

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.