Angol nyelvű assistance koordinátor

  • Cég neve

    SOS ASSISTANCE HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Szentendrei út 303.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejelentések fogadása és rögzítése telefonos és írásos csatornákon keresztül
  • egészségügyi ellátás, repatriáció szervezése
  • járművek javításának, vontatásának szervezése
  • taxi, hotel, bérautó szervezés
  • biztosítási ügyintézés, utazási információk

Elvárások

  • Magyar nyelv anyanyelvi ismerete
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Számítógép és Microsoft Office termékek felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás

Előnyt jelent

  • Rugalmasság
  • Határozottság
  • Jó problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó csapatjátékos

Amit kínálunk

  • Akár azonnali kezdés
  • Rugalmas, folyamatos munkarendű munkavégzés
  • Kiemelt, és rendszeresen rendezett bérezés (kezdő bér kb. bruttó 400.000-550.000 Ft)
  • Maximálisan adható cafeteria a próbaidő után
  • Vidám, fiatalos, segítőkész csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az SOS HUNGARY elődje a külföldön kiszolgáltatott és bajban levő emberek segítéséért jött létre, mind szakmailag mind anyagilag védelmet nyújtva a minél hamarabbi biztonságos hazatérés érdekében 1989-ben, ekkor Magyarországon ilyen típusú szolgáltatás egyáltalán nem létezett. Az azóta eltelt időben profilunkat az asszisztencia szolgáltatások teljes körére kibővítettük.

Az SOS HUNGARY magyar és külföldi biztosítottaknak nyújt egészségügyi, technikai és kényelmi szolgáltatásokat. Partnereink üzleti biztosító társaságok a világ összes országából. Feladatunk a külföldön, illetve Magyarország területén bajba jutott emberek segítése, védelme.

A jelentkezéshez kérjük, csatolja angol vagy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!