Angol nyelvtanár

  • Cég neve

    NormAnna 2012. Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kiscsoportos angol foglalkozásokat tartani 2 éves kortól
  • felkészülés az órákra, szemléltetőeszköz készítés
  • tanfolyami órákkal kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • szeresd a gyerekeket
  • szakmai elhivatottság és felkészültség
  • megbízhatóság
  • barátságos, pozitív személyiség
  • jó kommunikációs készség gyerekekkel és felnőttekkel egyaránt
  • csapatmunka
  • kreativitás, lendületesség
  • igény és nyitottság az új kihívásokra
  • rugalmasság
  • szakirányú végzettség

Előnyt jelent

  • tényleges, magas szintű angol nyelvtudás
  • tanítási tapasztalat ( egyéni-csoportos) – előny, de nem követelmény
  • külföldön szerzett nyelvhasználati tapasztalat – előny
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések
  • barátságos munkakörnyezet, szakmai támogatás
  • nemzetközi háttér
  • versenyképes fizetés

Céginformáció

Diadal Nyelviskola és Oktatóközpont
Álmodtunk egy nagyot, és annak érdekében, hogy a legmegfelelőbb módon vehessünk részt a nyelvtanulásod sikerében, létrehoztunk egy kifejezetten nyelvoktatás céljára tervezett épületet. Ennek köszönhetően lehetőségünk nyílt a különböző gyermek és felnőtt tanfolyamok megtartásán kívül a táborokszakkörök és egyéb oktatási tevékenységek lebonyolítására is. Ha szeretnél csapatunkhoz tartozni, várjuk jelentkezésed.
www.diadalnyelviskola.hu

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!