Analitikai laboratóriumi asszisztens

  • Cég neve

    Primavet Produkt Kft.

  • Munkavégzés helye

    1108 Budapest, Gumigyár utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Klasszikus és nagyműszeres analitikai vizsgálatok végzése
  • Gyógyszer gyártáshoz szükséges alapanyagok analitikai mérése
  • Bulk és késztermékek minősítő vizsgálatainak végzése
  • Stabilitás vizsgálatokhoz tartozó analitikai mérések végzése
  • Tisztításvalidáláshoz tartozó minták mérése
  • Az analitikai mérésekhez tartozó minták feldolgozása, oldatkészítések
  • Részvétel analitikai módszer fejlesztésben
  • Az elvégzett analitikai mérésekhez tartozó GMP dokumentáció vezetése (pl.: vizsgálati lapok, műszernaplók)
  • Analitikai eredmények részletes dokumentálása és jelentések készítése
  • Együttműködés a csapat többi tagjával a GMP irányelvek betartása érdekében
  • Laboratóriumi eszközök és berendezések karbantartása és tisztántartása
  • Részvétel a minőségellenőrzési folyamatokban

Elvárások

  • Vegyésztechnikus végzettség
  • 1- 3 év analitikai laboratóriumban végzett szakmai munkatapasztalat
  • Precizitás, pontosság, szabálykövetés
  • Kiváló analitikai és problémamegoldó képesség
  • Precizitás és felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatmunka

Előnyt jelent

  • GMP területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek a cégcsoporton belül
  • Modern laboratóriumi környezet és eszközök
  • Megbecsülés és hosszú távú munkalehetőség;

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk, amely büszkén tekint vissza 25 éves múltra az állatgyógyászat piacán, egy dinamikusan bővülő és innovatív cégcsoport része. Magas színvonalú szolgáltatásainkkal és minőségi termékeinkkel kiemelkedünk a piacon. A jövőre nézve ambiciózus terveink vannak, és most lehetőséget kínálunk egy tehetséges Vegyésztechnikus számára csatlakozni analitikai laboratóriumunkhoz. Csatlakozz hozzánk, és légy részese egy olyan csapatnak, ahol az innováció és a minőség mindennapjaink részét képezi!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzod várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!