Analitikai laboráns

  • Cég neve

    IZOTÓP INTÉZET Kft.

  • Munkavégzés helye

    1121 Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 29-33.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyógyszerformák műszeres analitikai és egyéb fizikai-kémiai vizsgálata, mint, HPLC-s, TLC-s mérések elvégzése és kiértékelése
  • A mérési eredmények könyvelése az aktuális GMP követelmények alapján
  • Mérésekhez szükséges anyagok utasítás szerinti elkészítése és kezelése
  • Laboratóriumi készülékek és műszerek kezelése
  • Szoros együttműködés a gyártással

Elvárások

  • Vegyésztechnikusi vagy természettudományos területen szerzett középfokú végzettség
  • Hasonló területen (iparágban, laboratóriumban) szerzett tapasztalat (1-3 év)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Csapatban és egyénileg is szeretsz dolgozni

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret
  • Új analitikai módszerek fejlesztésében való aktív részvétel

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Elkötelezett, egymást segítő munkatársak
  • Cafeteria juttatási rendszer
  • Képzési és fejlődési lehetőség
  • MEDICOVER egészségügyi szolgáltatást
  • AYCM sportszolgáltatóhoz való csatlakozási lehetőség
  • 5 nap pótszabadság

Céginformáció

Izotóp Intézet Kutató, Fejlesztő, Termelő és Szolgáltató Kft.
Szeretnél egy előremutató és elkötelezett csapat tagja lenni? Keresünk lelkes és kreatív analitikusokat, akik részt szeretnének venni radiovegyszerek, radiogyógyszerek és in vivo készletek analitikai vizsgálatában. Ha érdekel az izotópokkal való munkavégzés, analitikai módszerek alkalmazása és fejlesztése, és szeretnél mozgalmas és változatos projekteken dolgozni a gyógyszergyártás egy specifikus területén, akkor várunk Téged! Csatlakozz hozzánk és légy részese egy olyan csapatnak, ahol a tudományos gondolkodás és az analitikus szemléletmód kiemelt fontosságú!

  • Szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.