Ammónia lefejtő kezelő

  • Cég neve

    Nitrogénművek Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Pétfürdő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Társaságunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik. Külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődünk, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Új munkatársaink jelentkezését várjuk

megszakítás nélküli, három műszakos munkarendbe

munkakörbe

Kiemelt feladatai:

A vasúti vagonokban beérkező ammónia lefejtés

  • a lefejtés előkészítése, indítása, felügyelete, tervszerű leállítása
  • a munkaterületéhez tartozó számítógépes és terepi berendezések kezelése
  • rendellenes üzemmenetek, paraméterek felismerése
  • üzemzavarok esetén a berendezések biztonságos állapotának biztosítása
  • a munkaterületén üzemi állagmegóvó karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • felelősségteljes, fegyelmezett, precíz munkavégzés, önálló gondolkodás, csapatmunkára való alkalmasság
  • megszakítás nélküli, 3 műszakos munkarend vállalása
  • technológia megismerésére, és megtanulására való hajlandóság

Előny a pozíció betöltésénél:

  • érettségi bizonyítvány
  • vegyésztechnikus vagy gépésztechnikus végzettség, vagy vegyipari termelésben szerzett tapasztalat
  • jó műszaki érzék

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Havi bónusz juttatás
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is
  • Előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Év végi jutalom
  • Segítőkész munkatársak
  • Munkába járás támogatása

A szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük eljuttatni.