AML officer

  • Cég neve

    GRÁNIT Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

AML officer

Szívesen dolgoznál Magyarország leggyorsabban növekvő, digitális alkalmazások fejlesztésében élen járó Bankjában?

Csatlakozz a GRÁNIT Bank csapatához

„AML officer” pozícióba!

Különösen büszkék vagyunk arra, hogy 2023-ban a Mastercard nekünk ítélte
„Az év bankja”, „Az év fiataloknak szóló pénzügyi megoldása”, „Az év akvizíciós marketing kampánya” és „Az év könnyű és kényelmes bankolási élménye” díjat, valamint 2. helyezést értünk el „Az év kiberbiztonsági kampány” kategóriában, továbbá „Superbrands” és
„Kiemelkedő digitális hitelintézet” védjeggyel rendelkezünk.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Pénzmosási szűrőrendszer használata, összetett ügyek vizsgálata;
  • Pénzmosási szűrőrendszer paramétereinek folyamatos ellenőrzése és naprakészen tartása a változó jogszabályi környezet és belső kockázatértékelés szempontjából;
  • Pénzmosási bejelentések előkészítése és megtétele a NAV (FIU) felé;
  • NAV, MNB pénzmosás megelőzési tevékenységével kapcsolatos megkereséseinek megválaszolásában közreműködés.

A sikeres pályázó jellemzői:

  • Felsőfokú (jogi, közgazdasági) végzettség,
  • Legalább 2-3 éves AML területen szerzett banki tapasztalat;
  • Önállóság, komplex gondolkodásmód;
  • Elemző készség, alaposság;
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készség;
  • Szakmai igényesség, problémamegoldó képesség;
  • Monotónia tűrés;
  • Magabiztos MS Office ismeretek.

Mit kínálunk?

  • Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatás (Cafeteria);
  • AYCM SportPass tagság, kedvezményes sportolási lehetőség;
  • Foglalkoztatás módja: alkalmazott, teljes munkaidő (heti 40 óra);
  • Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8. (Home Office lehetőség)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, valamint rendelkezel a kiírt tapasztalattal kérjük, küldd el magyar nyelvű pályázati anyagodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.