Alumínium nyílászáró műszaki előkészítő

  • Cég neve

    ABLAKSZERKER Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Amerikai fasor 13.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • alumínium nyílászáró árajánlatok készítése beérkező ügyféligények alapján
  • egyeztetés az ügyfelekkel, gyártással, alvállalkozókkal
  • alumínium nyílászáró gyártási dokumentáció készítése
  • szükséges alapanyagok rendelése
  • gyártási folyamat nyomon követése
  • átadási dokumentáció készítése
  • proaktív együttműködés a cég többi részlegével, beszállítóival és alvállalkozóival

Elvárások

  • műszaki beállítottság
  • megbízható műszaki ismeretek tervrajzok, konszignációk olvasásában
  • jó ügyfélkommunikáció
  • problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • önálló felelősségteljes munkavégzés, határidőre és precízen

Előnyt jelent

  • magasépítő technikus végzettség
  • használtál és/vagy ismersz tervező programokat (AutoCad, QCAD, AliCad, SchüCal)
  • magasszintű számítástechnikai ismeret
  • alumínium nyílászárók gyártásában szerzett tapasztalat
  • ha lakhelyed Székesfehérváron vagy 50km-es környezetében van

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő hazai vállalatnál
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai oktatások, továbbképzések és 20 éves nyílászáró gyártói tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Mi, az Ablakszerker Kft. - a GABO ablakok gyártójaként – több, mint 24 éve meghatározó szereplője vagyunk a magyarországi nyílászáró piacnak. Prémium nyílászáró megoldásaink viszontláthatók Budapest, Balaton és Velencei-tó családi házain, társasházain, továbbá ipari-, szolgáltató és sportberuházásain. Főbb termékeink: alumínium és műanyag homlokzati nyílászárók (bejárati ajtók, emelő-toló teraszajtók, erkélyajtók és ablakok), valamint árnyékolástechnikai megoldások (zsalúzia, redőny, textil).

Téged várunk, ha a fenti leírás rád illik és motiváltan várod, hogy közösen építsük tovább a GABO ablakok jövőjét!

Kérünk, hogy jelentkezésed mindenképp tartalmazza bérigényed és legkorábbi munkába állásod időpontját!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.