Általános orvos (hajplasztika területen)

  • Cég neve

    Hair-Aesthetic Clinic

  • Munkavégzés helye

    1021 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok vagy
    • Francia középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Haj,-szakáll és szemöldök beültetési műtétek elvégzése
  • Konzultációk, kontrollvizsgálatok megtartása
  • Kezelési tervek készítése
  • Hajhullás esetén regeneratív terápiák végzése
  • Páciensek gondozása

Elvárások

  • Orvosi diploma
  • Érvényes vagy folyamatban lévő működési engedély
  • Pontosság, precizitás, önálló munkavégzés
  • Jó munkabíró képesség
  • Kiváló kommunikációs készség, kedves, empatikus attitűd, páciensközpontúság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatban való munkavégzés képessége, rendszerszemlélet
  • Angol/német/francia vagy egyéb idegen nyelv társalgási szinten való ismerete

Előnyt jelent

  • Mikrosebészeti jártasság (kézügyesség)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Bőrgyógyászat, endokrinológia, sebészet, plasztikai sebészet szakvizsga megléte vagy folyamatban lévő szakképzés
  • Hosszú távú együttműködés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Amit kínálunk

  • A szakmai terület speciális jellege miatt a munkakör a klinikán történő oktatást követően végezhető
  • A betanítást a tapasztalt kollégák végzik, mind az elméleti, mind a gyakorlati rész elsajátítása a klinikán szigorú szakmai protokollok alapján történik
  • Nemzetközi képzéseken, konferenciákon való részvétel támogatása
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívások
  • Támogató vezetői háttér
  • Fiatalos csapat
  • Családias légkör
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Továbbfejlődési lehetőség
  • Nyugodt munkakörülmények
  • Munkavégzés helye: Budapest, II.kerület, Széher út

Céginformáció

A HairHungary Klinika hajhullás kivizsgálására és kezelésére, valamint hajátültetésre specializálódott csapatába várjuk orvoskollégák jelentkezését, akik kellő elhivatottságot éreznek egy folyamatosan fejlődő, mikrosebészeti prokollokra épülő speciális orvosi eljárás elsajátítására, valamint a hajhullás kivizsgálása és kezelése területén szakmai tudásának bővítésére.
Klinikánk szakmai protokollja több mint 12 év alatt jutott el a mai szintre, hogy folyamatosan magas minőségű és színvonalú szolgáltatásokat tudjunk nyújtani valamennyi páciensünk számára.
Több mint 12 éves tapasztalatunknak köszönhetően a HairHungary Klinika műszerezettsége és plasztikai sebészeti tudása a régióból is kiemelkedik a hajáthelyezési, hajbeültetési eljárások és hajhullás kezelés tekintetében.