Általános műszaki munkatárs

  • Cég neve

    VÍZGÉPÉSZETI SZAKÉRTŐ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Batthyány utca 35/A.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 480e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szivattyútechnikával és vízgépészettel foglalkozó szakcég műszaki munkatársat keres.

Főbb feladatok:
- bejövő megkeresések kezelése,
- ügyfelekkel történő kapcsolattartás
- munkák helyszíni felmérése
- árajánlatok készítése
- árajánlatok lekövetése
- irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
- a céges gépjármű flotta (kistehergépkocsik és személyautók) kezelése

Elvárások

- ügyfélorientált
- meggyőző kommunikációs képesség szóban és írásban
- szakmai fejlődésre való hajlandóság
- rendszerszemléletű gondolkodás
- problémamegoldó készség
- jó kommunikáció
- szorgalmas és alázatos hozzáállás
- "B" kategóriás jogosítvány
- néhány év gépjárművezetési gyakorlat

Előnyt jelent

Gépész- vagy épületgépész végzettség, kiváló kapcsolatteremtési képesség, aktív kapcsolatrendszer.

Amit kínálunk

Hosszútávú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező cégnél, minőségi eszközök, folyamatosan karbantartott gépjármű flotta, belső oktatás és képzés, előrehaladási lehetőség, kiváló munkáért kiváló fizetés !

Céginformáció

Több mint 21 éves szakmai múlttal és kapcsolatokkal rendelkező vezetője munkatársat keres a saját tehermentesítésére. A cég tevékenységi köre: szivattyútechnikai és vízgépészeti szakterületeken történő termék értékesítés, szolgáltatások (kivitelezés, üzemeltetés, szervizelés, karbantartás).
A cég telephelye Budapesten a III. kerületben található, az Árpád-híd és a Megyeri-híd irányából is könnyen megközelíthető helyen.

Ha úgy érzed, ezt a lehetőséget pont Neked kínáljuk, és szívesen erősítenéd a csapatunkat a közös céljaink elérése érdekében, kérlek jelentkezz a JELENTKEZEM gomb megnyomásával !