Általános karbantartó

  • Cég neve

    FŐVÁROSI ÁLLAT- ÉS NÖVÉNYKERT

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Az Intézmény területén található épületek üzemeltetése során elvégzendő karbantartások, ellenőrzések elvégzése, illetve az állattartó helyek építményeinek igény szerinti javításához, karbantartásához kapcsolódó munkák elvégzése.
Megszakítás nélküli munkarend.

Elvárások

8 általános, alapfokú végzettség
Felelős, önálló munkavégzés
Jó szintű problémamegoldó készség
Jó szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Együttműködési készség

Előnyt jelent

Középfokú képesítés
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Lakatos/asztalos/villanyszerelő/víz-gáz-fűtés szerelő/kőműves végzettség
B kategóriás vezetői engedély (elektromos autó vezetés miatt)

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

önéletrajz
végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
fizetési igény megjelölése
három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány ( sikeres pályázat esetén)