Általános- és gépkarbantartó

  • Cég neve

    ''EDP HUNGARY'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    2119 Pécel

  • Fizetés

    Nettó 320e - 350e Ft havi bér Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mechanikai gépbeállítások végzése, műszaki rajzok alapján történő munkavégzés, valamint alapvető elektronikai ismeretek alkalmazása. Szerelési és feldolgozó gépek és készülékek (préselő, saruzó, kábelvágó, stb.) felügyelete, rendszeres karbantartása, javítása. Az üzem területén felmerülő egyéb karbantartási feladatok ellátása.

Elvárások

Precizitás, megbízhatóság és csapatmunkában való aktív részvétel.

Érettségi bizonyítvány megléte feltétel, finommechanikai végzettség előny.

Előnyt jelent

hasonló területen szerzett gyakorlat
belépés azonnali kezdéssel

Amit kínálunk

Több évtizedes, stabil hátterű munkahely, a dolgozók felé rugalmasság, közvetlen, gyakorlatias vezetőség. Nincs váltott műszak, nincs éjszakázás és hétvégi munkavégzés. Jogtisztán bejelentett munkabér. Többféle munkafolyamat és gyártó eszköz megismerhető. A céghez való hűséget havi és évvégi prémiummal honoráljuk. Fizetés megegyezés szerint.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Az 1953 óta fennálló barcelonai vállalkozás 1996-ban hozta létre Pécelen összeszerelő gyáregységét, ahol egyedi kivitelű alkatrészek előállítása zajlik, csúcsminőségű európai és ázsiai háztartásigép gyártó cégek számára (Bosch Siemens, Electrolux, Teka, Schneider, Gorenje, stb.).