Alpha Zoo bolti eladó/pénztáros

  • Cég neve

    Alpha-Vet Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A vásárlók igényeit felmérve tanácsot adsz, segítesz a termékválasztásban

  • Kezeled a pénztárat, árut veszel át, rendben tartod a boltot,

  • Gondoskodsz a gazdira váró kisállatokról.

  • Online képzéseken csiszolod a tudásod.

Elvárások

  • Ha szenvedélyesen szereted az állatokat, jól-létük iránt maximálisan elkötelezett vagy.

  • Nem okoz gondot beszélgetni a gazdikkal.

  • Becsületes, tisztességes munkára törekszel

Előnyt jelent

Örülünk, ha már dolgoztál hasonló helyen, vagy van kereskedelmi végzettséged, itt biztosan tudod kamatoztatni a tapasztalataidat.

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat, változatos feladatok

  • Tanulhatsz, fejlődhetsz, karriert építhetsz

  • Kedvezményesen vásárolhatsz

  • Egy év munkaviszony után ingyen nyaralhatsz

  • Céges csapatépítő programok

Operatív tudnivalók:

  • Kezdési időpont: akár azonnali

  • Munkavégzés jellege: teljes munkaidő

  • Munkavégzés helye:

    • Budapest, Bécsi út

    • Budapest, Váci út

    • Budakalász

    • Dunakeszi

    • Kőszeg

    • Veresegyház

    • Üröm

    • Kecskemét

    • Szolnok

    • Gyula

    • Érd

    • Maglód

    • Körmend

    • Szombathely

    • Győr

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Neked is van kiskedvenced? Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol ez előnyt jelent?A 100%-ban magyar tulajdonú ALPHA ZOO Kft. az ország egyik legnagyobb állateledelt és -felszerelést értékesítő áruházlánca keresi szaktanácsadó, értékesítő kollégáit, folyamatosan bővülő csapatába! Csatlakozz hozzánk! Mi nagyon várjuk, hogy megismerjünk
Kollégáink szerint ezért jó nálunk dolgozni:

  • együttműködő és segítőkész csapatok

  • mentorálást és támogatást adunk a beilleszkedésben, a fejlődésben

  • bátran ötletelhetsz, örömmel fogadjuk az újító javaslatokat

  • veled lehet a kedvenced munkaidő alatt is

  • megbízható, korrekt vállalat