Alpha Zoo áruházvezető

  • Cég neve

    Alpha-Vet Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Vas megye

  • Fizetés

    Bruttó 530e - 601e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Neked is van kiskedvenced? Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol ez előnyt jelent?
A 100%-ban magyar tulajdonú ALPHA ZOO Kft. az ország egyik legnagyobb állateledelt és -felszerelést értékesítő áruházlánca keresi áruházvezető kollégáit, folyamatosan bővülő csapatába!
Az Alpha-Holding részeként szívvel, lélekkel végezzük a munkánkat. Erős háttérrel, szaktanácsadással állunk vásárlóink rendelkezésére, kisállataik jól-létéért.
Csapatunkat áruházvezető kollégával szeretnénk bővíteni a hirdetésben megadott területekre.

Főbb feladatok, munkák

  • kereskedelmi tervek teljesülésének biztosítása,
  • költségkontroll,
  • árurendelés, optimális készlet biztosítása,
  • üzletmenet, kultúra, szabályok ismerete, betartása és betartatása
  • operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • az üzletben dolgozók munkájának beosztása, irányítása, felügyelete, munkatársak motiválása, teljesítményértékelése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szenvedélyesen szereted az állatokat, jól-létük iránt maximálisan elkötelezett vagy,
  • képes vagy rá, hogy egy csapatot irányíts, motiválj,
  • jó a kommunikációs és problémamegoldó képességed,
  • rendelkezel kereskedelmi végzettséggel és/vagy kereskedelem területén szerzett vezetői tapasztalatokkal,
  • felhasználói szintű a számítógépes ismereted,
  • vevőorientált szemlélettel rendelkezel

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezési csomag
  • útiköltség-térítést biztosítunk,
  • kedvezményesen vásárolhatsz kisállatodnak,
  • 1 év munkaviszony után ingyen nyaralhatsz,
  • családi napokon, csapatépítő programokon vehetsz részt,
  • szakmai képzéseket biztosítunk kollégáinknak,
  • mentorálást és támogatást adunk a beilleszkedésben, a fejlődésben,
  • örömmel fogadjuk az újító javaslataidat,
  • megbízható, korrekt vállalatnál dolgozhatsz.

Operatív tudnivalók:
  • Kezdési időpont: akár azonnali
  • Munkavégzés jellege: teljes munkaidő
  • Munkavégzés helye:
    • Budapest, Bókay kert és Megapark
    • Nagykanizsa
    • Aszód
    • Balatonboglár és Kaposvár
    • Kőszeg, Körmend és Szombathely
    • Nagykovácsi
    • Tatabánya és Oroszlány

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető