Állomási operatív koordinátor I.

  • Cég neve

    Rail Cargo Hungaria Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9222 Hegyeshalom

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az érkező és induló vonatokkal kapcsolatos technológiai tevékenység összehangolása. A szükséges adatok biztosítása a pályavasút részére, az egyes tevékenységek prioritásának meghatározása. A végrehajtás figyelemmel kísérése, szükség esetén operatív intézkedések megtétele.
  • A vonatok, kocsik, küldemények kezelését végző munkavállalók tevékenységének szakmai irányítása, összehangolása a hatáskörébe tartozó állomáson. Az érkező és induló vonatok belsős felvétele illetve átvétele.
  • Az érintett tehervonatok menetrendszerinti közlekedésének, a kapcsolódó pályavasút, vontatási szolgáltatások és a rakodóhelyek kiszolgálási teljesítésének figyelemmel kísérése.
  • Az ügyfél által kért, illetve a szükséges tömeg-megállapítások szervezése, az utólagos rendelkezések végrehajtása, a rakodási rendellenességek megszüntetéséhez szükséges feladatok ellátása. Folyamatos kapcsolattartás a területi üzemirányítóval és a tolatástervezővel. A hiányosságok, rendellenességek azonnali jelentése.
  • Az üzemváltó állomás sajátosságaitól függően az átadási jegyzékek kezelése az IT rendszerekben.
  • Nyilvántartások vezetése, a kollegák és felettes(ek) tájékoztatása a szolgálat alatti tevékenységről, javaslattétel a feltárt hiányosságok megszüntetésére.

Elvárások

  • középfokú állami iskolai végzettség/érettségi
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • jó szervezési, kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, szabálykövetés, terhelhetőség
  • műszakos munkavégzés

Előnyt jelent

  • vasútszakmai ismeretek
  • német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag, versenyképes fizetés
  • sport- és szabadidős programok
  • továbbképzési lehetőségek, szakmai fejlődés
  • work-life balance
  • öngondoskodás támogatása
  • sikeres, összetartó, dinamikus csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Rail Cargo Hungaria a Rail Cargo Group tagjaként a vasútlogisztikai ágazat piacvezető vállalata Magyarországon. Társaságunk mára egyet jelent a minőségi, megbízható és biztonságos vasúti árufuvarozással.  Egész országot lefedő jelenlétünkkel és saját üzemeltetési hálózatunkkal biztosítjuk magas minőségű szolgáltatásainkat Ausztriában, Magyarországon, valamint a teljes közép- és délkelet-európai térségben.
Innovatív. Környezettudatos. Ügyfélorientált.

Fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, illetve fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket.