Állatpatikai eladó

  • Cég neve

    Lajos Bolt Kft.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Eladókat keresünk 4, 6, 8 órás munkakörbe, több üzletből álló állatpatika hálózatunkba.

Vásárlók kedves kiszolgálása a legjobb tudással, szakértő tanácsadással.
Pénztárgép precíz kezelése, kassza program pontos használata
Az üzlet tisztán és rendben tartása, heti szintű áru átvétel, a készlet folyamatos leltározása, lejáratok figyelemmel kísérése.

Elvárások

Kedvesség a vásárlók felé, önálló és precíz munkavégzés, nyitottság a tudás fejlesztésére
Állatszeretet és érdeklődés az állategészségügy iránt
Saját informatikai rendszer, eladói program elsajátítása

Előnyt jelent

Előnyt jelent, de nem feltétel a kereskedelemben és vagy állategészségügyben szerzett tapasztalat.
Nyelvtudás
Alapszintű számítógépes ismeretek (excel, word használata)
Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely

Amit kínálunk

Bejelentett munka, versenyképes fizetés, teljesítmény alapú bónusz, tudás fejlesztéséhez segítség (tanfolyamok, tananyagok), fejlebb lépési lehetőség, hosszútávú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Több üzletből álló állatpatika és pet-shop hálózat vagyunk.
Elsősorban kisállatoknak szánt állategészségügyi termékeket, felszerelést, étrendkiegészítőket árusítunk, valamint prémium kategóriás eledeleket és játékokat.
Jelenleg több üzletünkbe is keressük új munkatársunkat:
14. kerület Lajos Állatpatika (1149 Bp Nagy Lajos király útja 189)
13. kerület Jászai Állatpatika (1137 Bp Katona József utca 31)
7. kerület Blaha Állatpatika (1073 Bp Erzsébet krt 4)

Jelentkezésében jelölje meg,hogy melyik üzletünkbe és hány órás munkakörbe jelentkezik, valamint nettó bérigényét. Interjúra való behívás és kiválasztás ennek megfelelően folyamatosan zajlik.

A jelentkezéshez kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát
Jelölje meg,hogy melyik üzletünkbe és hány órás munkakörbe jelentkezik (14. kerület, 13. kerület, 7. kerület, 4-6-8 órás)
Valamint nettó bérigényét
Interjúra való behívás és kiválasztás ennek megfelelően folyamatosan zajlik.