Állatpatikai eladó

  • Cég neve

    Humanvet Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 62.

  • Fizetés

    Nettó 280e Ft havi bér Nettó 40e Ft havi bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Vásárlók udvarias, türelmes kiszolgálása.
Telefonfelvétel, áruátvétel, készlet és lejárat ellenőrzés.
Bolt rendben tartása.

Elvárások

Azt a személyt keressük aki szereti az embereket, állatokat egyaránt. Nem esik nehezére mosolyogni, beszélgetni, tanácsot adni. Előny ha már rendelkezik valamilyen alapvető állategészségügyi ismerettel, de ha nem, akkor hajlandó megtanulni és folyamatosan fejleszteni.
A betanítást vállaljuk, hosszú távra keresnénk munkatársat.

Előnyt jelent

Állategészségügyben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

8 órás bejelentett munka, váltott műszakban (H, CS délelőtt 7:45-15:45, K,SZ,P délután 11:30-19:30), hétvégén zárva tartunk.
Kezdő Alapbér: Állategészségügyi tapasztalat nélkül nettó 280.000, 3 hónapig. A próbaidő után motivációs bónusz jár! Minimum havi 40 e Ft.

Céginformáció

Cégünk Állatpatika és Pet-shop. Ennek megfelelően a kisállatok igényeit próbáljuk kielégíteni, és a gazdiknak tanácsot és segítséget nyújtani, ha bármi problémájuk van kiskedvencükkel.

Csatolva kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva a fényképes Önéletrajzokat.