Állatorvos

  • Cég neve

    Dalmand Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7200 Dombóvár

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A megjelölt sertéstelepek állategészségügyi felügyelete,
  • cégcsoporthoz tartozó más sertéstelepek eseti látogatása, szaktanácsadása,
  • az állatorvosi kezelések meghatározása, nyomonkövetése,
  • rendszeres boncolás, boncolási jegyzőkönyv készítése,
  • a beteg állatok differenciált diagnózisának felállítása, kezelésének előírása,
  • szükség szerint takarmányozással vagy gyógyszeritatással végzett tömegkezelések elrendelése, felügyelete, dokumentálása,
  • állatorvosi csoport megbeszéléseken való aktív közreműködés,
  • állategészségügyi technológiai innovációk nyomon követése,
  • külső partnerekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • támogatásokhoz szükséges igazolások kiadása,
  • jogszabályi változások nyomon követése.

Elvárások

  • Rendelkezel állatorvosi végzettséggel,
  • gépkocsi vezetői engedéllyel (B kategória),
  • magas az együttműködő képességed,
  • határozott, magabiztos fellépés jellemez,
  • elhivatott vagy a szakmád iránt,
  • képes vagy önálló munkavégzésre,
  • rugalmas munkavégzéssel egybekötött, elhivatott munkabírással rendelkezel.

Előnyt jelent

  • rendelkezel sertés-egészségügyi szakállatorvosi végzettséggel és
  • nagyüzemi szakmai tapasztalattal sertés területen,
  • felhasználói szinten ismered az MS Office programokat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.

Mit nyújtunk?
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, kiemelkedő szakmai környezetet és képzéseket.
  • Családias légkört egy összetartó csapattal.
  • Stabil, magyar tulajdonosi hátteret.
  • Céges autót, laptopot, mobiltelefont, cafeteriát és éves bónuszt.
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Dalmand Zrt.  jogelődje 1949-ben alakult meg. 2003-tól a Bonafarm Csoport tagjaként az ország egyik legnagyobb és legismertebb mezőgazdasági termelője, amely több mint 300 főt foglalkoztat.
A Dalmand Zrt.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.