Szent Bernát Pestimrei Kisállat-ambulancia logo

Állatorvos (Budapest, XVIII. kerület)

  • Cég neve

    Szent Bernát Pestimrei Kisállat-ambulancia

  • Munkavégzés helye

    1188 Budapest, Kisfaludy utca 55.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 750e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Ha azért lettél állatorvos, mert szeretnéd átélni a gyógyítás fantasztikus élményét és szívesen dolgoznál egy nagyon jól felszerelt budapesti kisállatpraxisban, akkor jelentkezz bátran!
Állatorvost keresünk a Szent Bernát Pestimrei Kisállat-ambulanciára

Elvárások

Amit elvárunk:
- Állatok és a gyógyítás iránti elkötelezettség
- Csapattal való együttműködés képessége
- Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
- Igényesség magaddal és a környezeteddel szemben
Amit kínálunk:
-Ideális munkakörülmények
- Emberi munkabeosztás (nem fogunk kizsigerelni).
-Remek csapat, tapasztalt kollégák segítik a munkádat
- Versenyképes jövedelem
- Lesz szabadidőd a munka mellett
- Fejlődési lehetőségek, fizetett továbbképzések
- Ingyenes parkolás

Amit kínálunk

- Átlagon felüli felszereltség, műszerezettség (digi RTG, ultrahang, endoszkóp, laser, saját labor stb)
- Remek asszisztensek segítik a munkádat
- Nagy esetszám, remek tanulási lehetőség
- Emberi munkabeosztás, jut időd a családra, barátokra, pihenésre
- Remek fizetés
- Lehetőség a specializációra
- Fizetett továbbképzések
- Nem maradsz magadra, tapasztalt kollégák segítik a munkádat
Nem baj, ha pályakezdő vagy, megtanítunk kanülálni, laborálni, császármetszeni stb..

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Szent Bernát Pestimrei Kisállat-ambulancia a főváros egyik vezető állatorvosi rendelője. Közel 30 éve működő vállalkozás, átlagon felüli felszereltség és körülmények. Bővebben a honlapunkon tájékozódhatsz.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel tudsz.
Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha valóban ezt szeretnéd csinálni.