Állatorvos

  • Cég neve

    Advimi-Vet Kft.

  • Munkavégzés helye

    4100 Berettyóújfalu, Dózsa György utca 88.

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Társállatos praxisba keressük új alkalmazott állatorvosunkat, egzotikus szakállatorvos szakmai vezetővel.

Elvárások

Szakmai elhivatottság,gazdi barát hozzá állás.
Doki4Vets használata.

Előnyt jelent

 Csapatban tudjon és szeressen dolgozni.

Amit kínálunk

Kiemelt bérezés,túlóra nélkül. Akár részmunka időben is vállalható pozíció. Utazási és vagy lakhatási támogatással.

Céginformáció

Debrecentől 30 km-re Berettyóújfalu frekventált helyén működő állatorvosi rendelő,patika és kisállat kozmetika működik egy helyen.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.