Államháztartási szakértő

  • Cég neve

    Visit Hungary Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kacsa utca 15-23.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Informatikai üzemeltetési és fejlesztési szolgáltatásokkal összefüggő könyvelési feladatok elvégzése;
  • A Forrás.Net rendszerben a kezelői számlákhoz kapcsolódó gazdasági események rögzítése, teljeskörű analitikus nyilvántartás vezetése;
  • Előirányzatok kezelése;
  • Pénzügyi feladatok ellátása, bank kezelés (MÁK SZR), követelés kezelés stb.;
  • Kötelezettségvállalások nyilvántartása;
  • Adatszolgáltatások teljesítése, havi előrejelzések, időközi mérlegjelentések készítése (KGR-K11 stb.).

Elvárások

 Szakmai követelmények:

  • Államháztartási és/vagy vállalkozói mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat a felsorolt feladatok ellátása terén;
  • Államháztartási szervezetnél szerzett tapasztalat;
  • Forrás.NET program felhasználói szintű ismerete;
  • Számítógépes ismeretek, MS Office felhasználói szintű ismerete.

 Személyes követelmények:

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Monotonitás tűrés;
  • Analitikus gondolkodás;
  • Önállóság, magabiztosság;
  • Rugalmasság;
  • Terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet;
  • Cafeteria juttatás;
  • All You Can Move sportbérlet;
  • Belföldi turisztikai kedvezmények;
  • Kulturális eseményekre szóló kedvezmények és belépőjegyek;
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések;
  • Képzési támogatás;
  • Gyümölcsnap.

 Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa utca 15-23.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. pályázatot hirdet Államháztartási szakértő pozíció betöltésére.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.