Alkatrészlogisztikai koordinátor

    AW Distribution Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Szabadság út 117.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Cseredarabok visszaküldésének teljeskörű koordinálása, ügyintézése
  • Folyamatos kapcsolattartás a márkaszerviz-hálózattal, alkatrészraktárral, szállítmányozó partnerekkel és a gyártókkal
  • A visszaküldési igényekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok felügyelete, javítása, reklamáció statisztikák készítése
  • Reklamációk feldolgozása, okok felkutatása, megoldás kidolgozása együttműködve a raktárszolgáltatóval, szállítmányozókkal
  • Bejövőáruval kapcsolatos reklamációk továbbítása a gyártói alkatrészközpontok felé, kapcsolódó készletkorrekciók ellenőrzése
  • Az automatikus kimenő számlák és a kapcsolódó szállítmányozási folyamatok nyomonkövetése
  • Alkatrész számlák és jóváírások elkészítése, szállítmányozási dokumentáció ellenőrzése, riportálás a hatóságok felé
  • Alkatrész gazdálkodási, készletezési folyamatok támogatása

Elvárások

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat, de lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Felsőfokú végzettég
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős, felhasználói szintű MS Excel gyakorlat
  • Határozott kommunikáció
  • Vevő, -és megoldásközpontú szemlélet
  • Dinamikus, nyitott személyiség, rugalmasság
  • Önállóság, kreatív gondolkodás, kezdeményezőkészség

Előnyt jelent

  • Logisztikai vagy műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Izgalmas, motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park – tömegközlekedéssel Budapestről is könnyen megközelíthető helyen) Home Office lehetőséggel a próbaidő után
  • Összetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkában
  • Havi cafeteria keret 6 féle választható elemmel, és éves bónusz
  • Egyéb juttatások (pl. céges egészségbiztosítás, irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam lehetősége, céges rendezvények és síelés)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Szeretnél részt venni Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójának fejlesztésében, működtetésben? Csatlakozz egy stabil alapokon álló magyar autóipari cégcsoporthoz, amely nemcsak Magyarországon jelentős szereplő, hanem dinamikusan terjeszkedik számos környező országban is! A Wallis Automotive Europe (WAE Kft.) a tőzsde prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis-csoport legnagyobb árbevételű tagja, amely az Alpine, Dacia, Isuzu, Jaguar, Land Rover, Opel, Renault és Ssangyong márkák nagykereskedelmét látja el. Jelen vagyunk nemcsak itthon, hanem az Adria mentén, a Balkánon, és néhány további környező országban is.