Alkatrészgazdász

  • Cég neve

    Hovány Csoport

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent László körút 79.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni! „

Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk
üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink
elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt
elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra.
Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Alkatrész-ellátás zökkenőmentes biztosítása ügyfeleink részére
  • A raktárkészlet lehető legalacsonyabb szinten tartása, optimalizálása
  • Garanciában kicserélt alkatrészek igény szerinti visszaküldése az importőrnek
  • A raktár rendben és tisztántartása
  • Szerelőknek kiadott cikkek nyilvántartása
  • Beszállítókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Alkatrész ár - és árváltozás nyomon követése
  • Raktárfeltöltő rendelés előkészítése
  • Ügyfelek értesítése a megérkezett alkatrészekről
  • Jelentés a raktárvezető felé a hibás/törött/meg nem érkezett alkatrészekről
  • Áruátvétel és ennek rögzítése
  • Leltározás teljes körű lebonyolítása

Előnyben részesítünk:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit várunk el Tőled?

  • Műszaki és/vagy logisztikai irányú középfokú végzettséget
  • Raktározási területen eltöltött min 3 éves tapasztalat
  • Pontos és precíz munkavégzést
  • Kiváló rendszerlátó képességet
  • Munkafolyamatok gyors átlátását
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
  • Jó szervező- és problémamegoldó készséget
  • Ügyfél-centrikus szemléletmódot
  • Magas stressz-tűrő képességet
  • Terhelhetőséget és megbízhatóságot

Miért éri meg mindez Neked?

  • Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Szent László krt. 70.

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!