Autóalkatrész eladó - raktáros (emelt bérrel)

  • Cég neve

    Horváth Nándor Barna E.V.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Arany János utca 55.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 690e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a minőség, határidők és a költség hatékonyság figyelembe vételével, alkatrészek, gumiabroncsok és szerszámok, beazonosítása és beszerzése,(BÓNUSZ)
  • raktári rend fenntartása,
  • a műhely által kiadásra kért anyagok összekészítése,
  • készletszintek figyelemmel követése és utánrendelése,
  • ütemezett és eseti leltározásban való támogatásod,

Elvárások

  • gépjárműalkatrész beazonosítási és gyári programok ismerete,
  • jármű- vagy gépalkatrész raktározásban szerzett ismeretek,
  • gépjárművek karbantartásához szükséges alkatrészek, műszaki anyagok ismerete,
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • precíz, megoldáskereső, önálló munkavégzés,
  • munkájára, környezetére igényes munkatársat keresünk,

Előnyt jelent

  • Autószerelő műhelyek munkafolyamatainak ismerete.

Amit kínálunk

  • KIEMELT munkabér és BÓNUSZ,
  • egy műszak, szabad hétvége, fizetett szabadság,
  • munkaruha biztosítása,
  • fűtött raktár és műhely,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség, egy Magyar tulajdonú cégnél.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Ügyfelünk több mint 20 éves múlttal rendelkező Cég.  XVI. kerületi telephelyén, bővülő csapatába keres alkatrésszel foglalkozó munkatársat, határozatlan szerződéssel. Ügyfelünk cégcsoportjának fő profilja a flottakezelés és szervizelés.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.