Alkatrész termékmenedzser

  • Cég neve

    Fémagrotúr Kft.

  • Munkavégzés helye

    5400 Mezőtúr, Szolnoki út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Alkatrészek, alapanyagok beszerzésének megszervezése
  • Külföldi és hazai alkatrész-, valamint alapanyag beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Készletgazdálkodás
  • Készletek ügyviteli kezelése

Elvárások

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Középfokú gépészeti végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatjátékosság, mely mellett fontos az önálló munkavégzés képessége is
  • Projektszemlélet, rugalmasság és agilitás
  • Pontos, megbízható és proaktív munkavégzés

Előnyt jelent

  • Mezőgazdasági gépgyártásban és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú gépészeti végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes, fix havi alapbér
  • Családias közeg és egy jó csapat, akikre lehet számítani
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítására
  • Munkábajárás támogatására

Céginformáció

Magyar tulajdonú, saját fejlesztésű mezőgazdasági nehézpótkocsik gyártásával foglalkozó vállalat

Fényképes szakmai önéletrajzodat a bruttó bérigényed megjelölésével várjuk!